
| Feszültség | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 86,7 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 7,9/4,5 A |
| Névleges teljesítmény | 2,2 kW |
| Kimeneti sebesség | 23,33 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 657 Nm |
| Átviteli arány i | 60 |
| Sebességváltó együttható cG | 1,9 |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 110,20 Kg |
Négyszögletes kialakítású csigahajtómű az olasz HYDRO-MEC gyártó M sorozatából
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)