
| IEC-formaat | 100L |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 0,75 kW |
| Nominale snelheid | 700 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 75 % |
| Nominale stroom bij 400V | 2,19 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B14K |
| Flensmaat | C160 |
| Aseinde (dxL) | 28x60 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6206-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6206-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 19,60 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)