
| IEC méret | 90L |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 1,1 kW |
| Névleges sebesség | 950 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 81 % |
| Névleges áram 400V-on | 2,93 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B14G |
| Karimaméret | C160 |
| A tengely vége (dxL) | 24x50 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6205-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6205-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 16,20 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)