
| Voltage | see selected configuration |
| Rated current at 400V | 75,9 A |
| Efficiency at 100% nominal load | 94,0 % |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Power | 45,0 kW |
| Rated speed | 2950 rpm |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Size | 200L |
| Design | B35 |
| Flange size | A400 |
| Shaft end (dxL) | 55x110 mm |
| Bearing d side | Non-locating bearing/6312-2Z-C3/lubricated for life |
| Bearing n-side | Locating bearing/6312-2Z-C3/lubricated for life |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 275,00 Kg |
Thank you very much! Your message was successfully sent.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)