
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Névleges áram 400V-on | 30,1 A |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 91,2 % |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Teljesítmény | 15,0 kW |
| Névleges sebesség | 960 rpm |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 160L |
| Tervezés | B5 |
| Karimaméret | A350 |
| A tengely vége (dxL) | 42x110 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6309-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6309-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 154,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)