
| IEC-formaat | 80 |
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Prestaties | 1,1 kW |
| Nominale snelheid | 2870 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 82,7 % |
| Nominale stroom bij 400V | 2,22 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B35 |
| Flensmaat | A200 |
| Aseinde (dxL) | 19x40 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | RAL7016 antracietgrijs zijdemat |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 15,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasige asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk in rendementsklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Let op
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)