
| IEC méret | 132S |
| Feszültség | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Teljesítmény | 5,5 kW |
| Névleges sebesség | 1460 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 89,6 % |
| Névleges áram 400V-on | 11,1 A |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B35 |
| Karimaméret | A300 |
| A tengely vége (dxL) | 38x80 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6208-2ZN-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6207-2ZN-C3/élethosszig tartó kenés |
| Színes | RAL7016 antracit szürke selyem matt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 68,50 Kg |
Termékleírás
Háromfázisú aszinkronmotor az IEC-szabványnak megfelelően (EN 60034/IEC 60072). Energiahatékony és környezetbarát IE3 (prémium hatásfok) hatásfokosztályban. Alkalmas a szabványos meghajtási feladatok széles köréhez ipari környezetben.
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Kérjük, vegye figyelembe
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)