
| IEC méret | 280M |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 90,0 kW |
| Névleges sebesség | 1485 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE4 (szuper prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 96,1 % |
| Névleges áram 400V-on | 153,6 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B5 |
| Karimaméret | A550 |
| A tengely vége (dxL) | 75x140 mm |
| Csapágy d-oldal | Loslager/6316-2Z-C3/lebensdauergeschmiert |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6316-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 685,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)