
| IEC-formaat | 315L |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 110,0 kW |
| Nominale snelheid | 990 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE4 (Super Premium Efficiëntie) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 95,8 % |
| Nominale stroom bij 400V | 194,9 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A660 |
| Aseinde (dxL) | 80x170 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6319-C3/levensduurgesmeerd |
| Lager n-zijde | Vastlager/6319-C3/levensduurgesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 1.037,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)