
| IEC méret | 280S |
| Feszültség | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Teljesítmény | 37,0 kW |
| Névleges sebesség | 740 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 91,8 % |
| Névleges áram 400V-on | 74,5 A |
| Védelmi osztály | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B35 |
| Karimaméret | A550 |
| A tengely vége (dxL) | 75x140 mm |
| Csapágy d-oldal | Loslager/6316-2Z-C3/lebensdauergeschmiert |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6316-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 549,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)