
| Feszültség | 400V/Y/Y/YY, 50Hz |
| Névleges áram | 10,4/28,6 A |
| Névleges teljesítmény | 3,5/15,0 kW |
| Névleges sebesség | 735/1475 rpm |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Méret | 160L |
| Tervezés | B3 |
| Karimaméret | - |
| A tengely vége (dxL) | 42x110 mm |
| Csapágy d-oldal | Nem helyhez kötött csapágy/6309-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Csapágyazás n-oldal | Helymeghatározó csapágy/6309-2Z-C3/az élettartamra kenve |
| Színes | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 112,00 Kg |
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)