
| Teljesítmény | 0,25 kW |
| Kimeneti sebesség | 32 rpm |
| Kimeneti nyomaték | 70Nm |
| Átviteli arány i | 43,69 |
| Szolgáltatási tényező cG | 2,4 |
| Feszültség | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Hatékonysági osztály | IE3 (prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 73,5 % |
| Névleges áram (szabványos feszültségen) | 1,23/0,71 A |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | Lábfej kialakítása |
| Klemmdoboz pozíciója | Lásd a kiválasztott konfigurációt |
| A tengely vége (dxL) | lásd konfigurátor |
| Színes | fényes alumínium |
| Lakhatás | Alumínium |
| Súly | 12,90 Kg |
Scope of delivery
Thank you very much! Your message was successfully sent.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)