
| Potencia nominal Pn | 6,0 kW |
| Par de salida Mn | 536 Nm |
| Relación de transmisión i | 16 |
| Brida de entrada IEC | ver configurador |
| Diámetro del eje de entrada | 29 Nm |
| Color | aluminio brillante |
| Vivienda | Fundición gris |
| Peso | 35,00 Kg |
Muchas gracias. Su mensaje se ha transmitido correctamente.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)