
| IEC méret | 315M |
| Feszültség | 400/690V/D/Y, 50Hz |
| Teljesítmény | 160,0 kW |
| Névleges sebesség | 2985 rpm |
| Hatékonysági osztály | IE4 (szuper prémium hatékonyság) |
| Hatékonyság 100%-os névleges terhelésnél | 96,5 % |
| Névleges áram 400V-on | 266 A |
| Védelmi osztály | IP55 |
| Szigetelési osztály | F |
| Működési mód | S1 (folyamatos működés) |
| Tervezés | B35 |
| Karimaméret | A660 |
| A tengely vége (dxL) | 65x140 mm |
| Csapágy d-oldal | Rögzített csapágy/6317-C3 |
| Csapágyazás n-oldal | Iso csapágy/6317 MC3 VL0241 |
| Színes | RAL7016 antracit szürke selyem matt |
| Lakhatás | Szürke öntöttvas |
| Súly | 1.080,00 Kg |
Termékleírás
Háromfázisú aszinkronmotor az IEC-szabványnak megfelelően (EN 60034/IEC 60072). Energiahatékony és környezetbarát IE4 hatásfokosztályban (Super Premium Efficiency). Alkalmas a szabványos meghajtási feladatok széles köréhez ipari környezetben.
Jellemzők
Szállítási terjedelem
Kérjük, vegye figyelembe
Köszönjük szépen! Üzenetét sikeresen továbbítottuk.
Ce produit peut ętre configuré. Les options choisies sont affichées dans les informations de commande et le prix du produit et le délai de livraison sont automatiquement mis ŕ jour.
Remarques sur la sélection des options (seulement en allemand) (autres options possibles sur demande)