
| Wydajność | 1,5 kW |
| Prędkość wyjściowa | 86 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 167 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 17,00 |
| Współczynnik serwisowy cG | 1,4 |
| Napięcie | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 85,3 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 5,80/3,35 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja stopy |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Zobacz wybraną konfigurację |
| Koniec wału (dxL) | 25x50mm |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 31,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)