
| Výkon | 0,18 kW |
| Výstupní rychlost | 6,2 rpm |
| Výstupní točivý moment | 265 Nm |
| Převodový poměr i | 222,84 |
| Servisní faktor cG | 1,8 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 64,7 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 0,95/0,55 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | Konstrukce příruby |
| Poloha svorkovnice | Viz vybraná konfigurace |
| Konec hřídele (dxL) | Viz vybraná konfigurace |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 26,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)