
| Tensione | Vedere la configurazione selezionata |
| Classe di efficienza | IE2 (alta efficienza) |
| Efficienza al 100% del carico nominale | 77,1 % |
| Corrente nominale (a tensione standard) | 2,55/1,46 A |
| Potenza nominale | 0,55 kW |
| Velocità di uscita | 41 giri al minuto |
| Coppia di uscita | 105 Nm |
| rapporto di traslazione i | 34,67 |
| Coefficiente di trasmissione cG | 1,45 |
| Classe di protezione | Vedere la configurazione selezionata |
| Classe di isolamento | F |
| Modalità operativa | S1 (funzionamento continuo) |
| Colore | Vedere la configurazione selezionata |
| Alloggiamento | Ghisa grigia |
| Peso | 15,90 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)