
| Velikost IEC | 180L |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 15,0 kW |
| Jmenovitá rychlost | 975 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 91,2 % |
| Prąd znamionowy przy 400 V | 28 A |
| Klasa ochrony | Zobacz wybraną konfigurację |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | B35 |
| Rozmiar kołnierza | A350 |
| Koniec wału (dxL) | 48x110 mm |
| Łożysko po stronie d | Łożysko swobodne/6310-C3 |
| Łożysko po stronie n | Łożysko stałe/6310-C3 |
| Kolor | Zobacz wybraną konfigurację |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 201,00 Kg |
Opis produktu
Trójfazowy silnik asynchroniczny zgodny z normą IEC (EN 60034/IEC 60072). Energooszczędny i przyjazny dla środowiska
w klasie sprawności IE3 (Premium Efficiency). Odpowiedni do szerokiego zakresu standardowych zadań napędowych w środowiskach przemysłowych.
Cechy
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)