
| Tamaño IEC | 100L |
| Tensión | Ver configuración seleccionada |
| Rendimiento | 2,2 kW |
| Velocidad nominal | 1450 rpm |
| Clase de eficiencia | IE3 (Eficiencia Premium) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 86,7 % |
| Corriente nominal a 400 V | 4,55 A |
| Clase de protección | Ver configuración seleccionada |
| Clase de aislamiento | F |
| Modo de funcionamiento | S1 (funcionamiento continuo) |
| Diseño | B35 |
| Tamaño de la brida | A250 |
| Extremo del eje (dxL) | 28x60 mm |
| Rodamiento lado d | Rodamiento libre/6206-ZZ-C3/lubricado de por vida |
| Rodamiento lado n | Rodamiento libre/6206-ZZN-C3/lubricado de por vida |
| Color | Ver configuración seleccionada |
| Vivienda | Fundición gris |
| Peso | 45,00 Kg |
Opis produktu
Trójfazowy silnik asynchroniczny zgodny z normą IEC (EN 60034/IEC 60072). Energooszczędny i przyjazny dla środowiska
w klasie sprawności IE3 (Premium Efficiency). Odpowiedni do szerokiego zakresu standardowych zadań napędowych w środowiskach przemysłowych.
Cechy
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)