
| Tensión | Ver configuración seleccionada |
| Clase de eficiencia | IE2 (Alta eficiencia) |
| Eficiencia al 100% de carga nominal | 64,7 % |
| Corriente nominal (a 230/400 V) | 0,95/0,55 A |
| Potencia nominal | 0,18 kW |
| Velocidad de salida | 26 rpm |
| Par de salida | 66 Nm |
| Relación de transmisión i | 52,63 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 3,7 |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 14,90 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)