
| Collegamento alla rete elettrica | 400V/50Hz/3ph |
| per la tensione del motore | 400V/3ph |
| Corrente di uscita nominale | 38,0A |
| Potenza | 18,5 kW |
| Classe di protezione | IP20 |
| Modalità operativa | S1 (funzionamento continuo) |
| Design dell'alloggiamento | Plastica |
| Dimensioni | (LxAxP) 180x290x163 mm |
| Peso | 5,50 Kg |
Rozsah dodávky
Měnič frekvence s ovládací jednotkou (LED displej a klávesnice), návod k uvedení do provozu.
(Další komponenty lze volitelně vybrat v "Konfigurátoru" a v části "Příslušenství").
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)