
| IEC-formaat | 160M |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 11,0 kW |
| Nominale snelheid | 2955 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 91,2 % |
| Nominale stroom bij 400V | 19,6 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B35 |
| Flensmaat | A350 |
| Aseinde (dxL) | 42x110 mm |
| Lager d-zijde | 6209-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | 6209-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 75,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)