
| Napięcie | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 84,1 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 4,49/2,59 A |
| Moc znamionowa | 1,1 kW |
| Prędkość wyjściowa | 17,5 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 408 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 80 |
| Współczynnik przekładni cG | 2,1 |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 64,04 Kg |
Riduttore a vite senza fine in esecuzione quadrata della serie M del produttore italiano HYDRO-MEC
Caratteristiche
Fornitura
Grazie mille! Il suo messaggio č stato trasmesso con successo.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)