
| IEC-formaat | 71 |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 0,25 kW |
| Nominale snelheid | 920 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 68,6 % |
| Nominale stroom bij 400V | 0,81 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A160 |
| Aseinde (dxL) | 14x30 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6202-2Z-C3/levensduurgesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6202-2Z-C3/levensduurgesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 6,30 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)