
| Velikost IEC | 132M |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 5,5 kW |
| Jmenovitá rychlost | 975 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 88 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 12,71 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B14K |
| Velikost příruby | C200 |
| Konec hřídele (dxL) | 38x80 mm |
| Ložisko na straně d | Ložisko bez uložení/6308-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | Ložisko bez uložení/6208-2Z-C3/mazané po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 55,70 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)