
| IEC-formaat | 90L |
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Prestaties | 1,5 kW |
| Nominale snelheid | 1455 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 85,3 % |
| Nominale stroom bij 400V | 3,4 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B14K |
| Flensmaat | C140 |
| Aseinde (dxL) | 24x50 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | RAL7016 antracietgrijs zijdemat |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 31,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasige asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk in rendementsklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Let op
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Questo prodotto può essere configurato. Le opzioni selezionate vengono visualizzate nelle informazioni dell'ordine e il prezzo del prodotto e i tempi di consegna vengono aggiornati automaticamente.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)