
| Wydajność | 0,25 kW |
| Prędkość wyjściowa | 106 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 22 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 13,26 |
| Współczynnik serwisowy cG | 7,6 |
| Napięcie | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 73,5 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 1,23/0,71 A |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja kołnierza |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Zobacz wybraną konfigurację |
| Koniec wału (dxL) | zobacz konfigurator |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 12,30 Kg |
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Questo prodotto può essere configurato. Le opzioni selezionate vengono visualizzate nelle informazioni dell'ordine e il prezzo del prodotto e i tempi di consegna vengono aggiornati automaticamente.
Note sulla selezione delle opzioni (solo in tedesco) (altre opzioni disponibili su richiesta)