
| Prestaties | 0,09 kW |
| Uitvoersnelheid | 18,7 rpm |
| Uitgaand koppel | 46 mm |
| Overdrachtsratio i | 74,77 |
| Servicefactor cG | 3,4 |
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | Geen IE-classificatie |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 56,2 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 0,67/0,39 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | Voetontwerp |
| Positie aansluitdoos | Zie geselecteerde configuratie |
| Aseinde (dxL) | zie configurator |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 10,20 Kg |
Omvang van de levering
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)