
| Wydajność | 0,25 kW |
| Prędkość wyjściowa | 11,1 obr. |
| Wyjściowy moment obrotowy | 202 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 126,40 |
| Współczynnik serwisowy cG | 0,8 |
| Napięcie | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Klasa wydajności | IE3 (Premium Efficiency) |
| Sprawność przy 100% obciążenia nominalnego | 73,5 % |
| Prąd znamionowy (przy standardowym napięciu) | 1,23/0,71 A |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Klasa izolacji | F |
| Tryb pracy | S1 (praca ciągła) |
| Projekt | Konstrukcja stopy |
| Położenie skrzynki zaciskowej | Zobacz wybraną konfigurację |
| Koniec wału (dxL) | zobacz konfigurator |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Aluminium |
| Waga | 12,90 Kg |
Zakres dostawy
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)