
| Výkon | 0,75 kW |
| Výstupní rychlost | 21,1 rpm |
| Výstupní točivý moment | 318 Nm |
| Převodový poměr i | 66,22 |
| Servisní faktor cG | 1,7 |
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 82,5 % |
| Jmenovitý proud (při standardním napětí) | 3,11/1,79 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | Flensontwerp |
| Positie aansluitdoos | Zie geselecteerde configuratie |
| Aseinde (dxL) | zie configurator |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 26,90 Kg |
Omvang van de levering
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)