
| Moc nominalna Pn | 3,3 kW |
| Wyjściowy moment obrotowy Mn | 641 Nm |
| Współczynnik transmisji i | 38 |
| Kołnierz wejściowy IEC | zobacz konfigurator |
| Średnica wału wejściowego | 29 Nm |
| Kolor | jasne aluminium |
| Obudowa | Żeliwo szare |
| Waga | 35,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)