
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Efficiëntieklasse | IE2 (hoog rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 64,7 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 0,95/0,55 A |
| Nominaal vermogen | 0,18 kW |
| Uitvoersnelheid | 110 rpm |
| Uitgaand koppel | 14 Nm |
| Overdrachtsratio i | 12,50 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 4,80 |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 8,30 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Remarques sur la sélection des options (seulement en allemand) (autres options possibles sur demande)