
| Voltage | see selected configuration |
| Efficiency class | IE3 (Premium Efficiency) |
| Efficiency at 100% nominal load | 85,3 % |
| Rated current (at standard voltage) | 5,80/3,35 A |
| Rated power | 1,5 kW |
| Output speed | 11 rpm |
| Output torque | 915 Nm |
| translation ratio i | 132,72 |
| Gear coefficient cG | 1,30 |
| Protection class | see selected configuration |
| Insulation class | F |
| Operating mode | S1 (continuous operation) |
| Color | see selected configuration |
| housing | Gray cast iron |
| Weight | 59,00 Kg |
Merci beaucoup ! Votre message a été transmis avec succès.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)