
| IEC-formaat | 100L |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 3,0 kW |
| Nominale snelheid | 1455 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 87,7 % |
| Nominale stroom bij 400V | 6,55 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B14G |
| Flensmaat | C200 |
| Aseinde (dxL) | 28x60 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6206-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6206-ZZN-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 50,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasen asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk
in efficiëntieklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Thank you very much! Your message was successfully sent.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)