
| Spanning | 400V/Y/YYY, 50Hz |
| Nominale stroom | 1,55/6,10 A |
| Nominaal vermogen | 0,70/2,80 kW |
| Nominale snelheid | 1435/2860 rpm |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Maat | 100L |
| Ontwerp | B3 |
| Flensmaat | - |
| Aseinde (dxL) | 28x60 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6206-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6205-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | RAL7031 |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 23,50 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)