
| Velikost IEC | 71 |
| Napětí | Viz vybraná konfigurace |
| Výkon | 0,55 kW |
| Jmenovitá rychlost | 2850 rpm |
| Třída efektivity | IE3 (prémiová účinnost) |
| Účinnost při 100% jmenovitém zatížení | 77,8 % |
| Jmenovitý proud při 400 V | 1,34 A |
| Třída ochrany | Viz vybraná konfigurace |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Design | B5 |
| Velikost příruby | A160 |
| Konec hřídele (dxL) | 14x30 mm |
| Ložisko na straně d | 6202-2Z-C3/mazáno po celou dobu životnosti |
| Ložisko n-strany | 6202-2Z-C3/mazáno po celou dobu životnosti |
| Barva | Viz vybraná konfigurace |
| Bydlení | Šedá litina |
| Hmotnost | 14,00 Kg |
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)