
| IEC-formaat | 71 |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 0,25 kW |
| Nominale snelheid | 885 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 68,6 % |
| Nominale stroom bij 400V | 0,76 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A160 |
| Aseinde (dxL) | 14x30 mm |
| Lager d-zijde | 6202-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | 6202-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 9,00 Kg |
Beschrijving van het product
INNOMOTICS GP driefasen asynchrone motor met aluminium behuizing als economische oplossing voor gebruik onder standaard omgevingscondities in industriële omgevingen.
Eigenschappen
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Este producto puede configurarse. Las opciones seleccionadas se muestran en la información del pedido y el precio del producto y el plazo de entrega se actualizan automáticamente.
Notas sobre la selección de opciones (sólo en alemán) (otras opciones disponibles previa solicitud)