
| IEC-formaat | 80 |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 0,55 kW |
| Nominale snelheid | 1440 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 80,8 % |
| Nominale stroom bij 400V | 1,26 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B35 |
| Flensmaat | A200 |
| Aseinde (dxL) | 19x40 mm |
| Lager d-zijde | 6004-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | 6004-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 18,00 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)