
| IEC-formaat | 180M |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 22,0 kW |
| Nominale snelheid | 2950 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 92,7 % |
| Nominale stroom bij 400V | 38,5 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B35 |
| Flensmaat | A350 |
| Aseinde (dxL) | 48x110 mm |
| Lager d-zijde | 6210-Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | 6210-Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 160,00 Kg |
Dziękujemy bardzo! Wiadomość została pomyślnie przesłana.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)