
| Prestaties | 0,37 kW |
| Uitvoersnelheid | 28,6 rpm |
| Uitgaand koppel | 119 Nm |
| Overdrachtsratio i | 49 |
| Servicefactor cG | 3,4 |
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 77,3 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 1,75/1,01 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | Voetontwerp |
| Positie aansluitdoos | Zie geselecteerde configuratie |
| Aseinde (dxL) | zie configurator |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 22,40 Kg |
Omvang van de levering
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)