
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE2 (hoog rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 68,5 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 1,23/0,71 A |
| Nominaal vermogen | 0,25 kW |
| Uitvoersnelheid | 100 rpm |
| Uitgaand koppel | 19 Nm |
| Overdrachtsratio i | 14 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 3,6 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 9,20 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)