
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 84,1 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 4,49/2,59 A |
| Nominaal vermogen | 1,1 kW |
| Uitvoersnelheid | 58 rpm |
| Uitgaand koppel | 135 Nm |
| Overdrachtsratio i | 24 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 1,4 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 21,40 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)