
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE2 (hoog rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 77,1 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 2,37/1,37 A |
| Nominaal vermogen | 0,55 kW |
| Uitvoersnelheid | 31 rpm |
| Uitgaand koppel | 111 Nm |
| Overdrachtsratio i | 45 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 1,6 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 15,90 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)