
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 86,7 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 8,8/5,1 A |
| Nominaal vermogen | 2,2 kW |
| Uitvoersnelheid | 70 rpm |
| Uitgaand koppel | 246 Nm |
| Overdrachtsratio i | 20 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 2,2 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | blank aluminium |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 56,50 Kg |
Wormwielkast in vierkant ontwerp uit de Q-serie van de Italiaanse fabrikant HYDRO-MEC
Kenmerken
Leveringsomvang
Thank you very much! Your message was successfully sent.
This product can be configured. The selected options are displayed in the order information and the product price and delivery time are updated automatically.
Notes on option selection (German only) (other options available on request)