
| Napětí | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Třída efektivity | IE2 (vysoká účinnost) |
| Wirkungsgrad bei 100% Nennlast | 77,1 % |
| Nennstrom (bei Standardspannung) | 2,37/1,37 A |
| Jmenovitý výkon | 0,55 kW |
| Výstupní rychlost | 20,9 rpm |
| Výstupní točivý moment | 152 Nm |
| Převodový poměr i | 67 |
| Koeficient převodovky cG | 0,8 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Třída izolace | F |
| Provozní režim | S1 (nepřetržitý provoz) |
| Barva | lesklý hliník |
| Bydlení | Hliník |
| Hmotnost | 15,90 Kg |
Šneková převodovka v čtvercovém provedení řady M italského výrobce HYDRO-MEC
Vlastnosti
Rozsah dodávky
Děkuji mnohokrát! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Dit product kan worden geconfigureerd. De geselecteerde opties worden weergegeven in de bestelinformatie en de productprijs en levertijd worden automatisch bijgewerkt.
Opmerkingen over het selecteren van opties (Alleen in het Duits) (andere opties beschikbaar op aanvraag)