
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Efficiëntieklasse | IE2 (hoog rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 68,5 % |
| Nominale stroom (bij standaardspanning) | 1,23/0,71 A |
| Nominaal vermogen | 0,25 kW |
| Uitvoersnelheid | 14,1 rpm |
| Uitgaand koppel | 101 Nm |
| Overdrachtsratio i | 99 |
| Versnellingsbakcoëfficiënt cG | 4,8 |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Kleur | RAL7046 |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 41,40 Kg |
Wormwielkast in vierkant ontwerp uit de M-serie van de Italiaanse fabrikant HYDRO-MEC
Kenmerken
Leveringsomvang
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)