
| Spanning | 230V/50Hz/1ph |
| Nominale stroom | 1,35 A |
| Prestaties | 0,18 kW |
| Nominale snelheid | 2790 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE2 (hoog rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 60,4 % |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| IEC-formaat | 63 |
| Ontwerp | B34K |
| Flensmaat | C90 |
| Aseinde (dxL) | 11x23 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6201-2RZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6201-2RZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | RAL7024 |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 3,80 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ez a termék konfigurálható. A kiválasztott opciók megjelennek a rendelési információkban, a termék ára és a szállítási idő pedig automatikusan frissül.
Megjegyzések az opciók kiválasztásához (csak németül) (egyéb lehetőségek kérésre)