
| IEC-formaat | 100L |
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Prestaties | 2,2 kW |
| Nominale snelheid | 1450 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 86,7 % |
| Nominale stroom bij 400V | 4,47 A |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B5 |
| Flensmaat | A250 |
| Aseinde (dxL) | 28x60 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6206-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6206-2Z-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 23,90 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Tento produkt lze konfigurovat. Vybrané možnosti se zobrazí v informacích o objednávce a cena produktu a doba dodání se automaticky aktualizují.
Poznámky k výběru možností (pouze v němčině) (další možnosti jsou k dispozici na vyžádání)