
| Spanning | Zie geselecteerde configuratie |
| Nominale stroom bij 400V | 1,15 A |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 73,5 % |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Prestaties | 0,37 kW |
| Nominale snelheid | 925 rpm |
| Beschermingsklasse | Zie geselecteerde configuratie |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Maat | 71 |
| Ontwerp | B14G |
| Flensmaat | C140 |
| Aseinde (dxL) | 14x30 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6202-2Z-C3/levensduurgesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6202-2Z-C3/levensduurgesmeerd |
| Kleur | Zie geselecteerde configuratie |
| Huisvesting | Aluminium |
| Gewicht | 6,30 Kg |
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ten produkt można skonfigurować. Wybrane opcje są wyświetlane w informacjach o zamówieniu, a cena produktu i czas dostawy są aktualizowane automatycznie.
Uwagi dotyczące wyboru opcji (tylko w języku niemieckim) (inne opcje dostępne na życzenie)