
| IEC-formaat | 71 |
| Spanning | 230/400V/D/Y, 50Hz |
| Prestaties | 0,18 kW |
| Nominale snelheid | 930 rpm |
| Efficiëntieklasse | IE3 (Premium Rendement) |
| Rendement bij 100% nominale belasting | 63,9 % |
| Nominale stroom bij 400V | 0,57 A |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Isolatieklasse | F |
| Bedrijfsmodus | S1 (continue werking) |
| Ontwerp | B14K |
| Flensmaat | C105 |
| Aseinde (dxL) | 14x30 mm |
| Lager d-zijde | Loslager/6204-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Lager n-zijde | Loslager/6204-ZZ-C3/levenslang gesmeerd |
| Kleur | RAL7016 antracietgrijs zijdemat |
| Huisvesting | Grijs gietijzer |
| Gewicht | 11,00 Kg |
Beschrijving van het product
Driefasige asynchrone motor volgens IEC-norm (EN 60034/IEC 60072). Energiezuinig en milieuvriendelijk in rendementsklasse IE3 (Premium Efficiency). Geschikt voor een groot aantal standaard aandrijftaken in industriële omgevingen.
Kenmerken
Leveringsomvang
Let op
Hartelijk dank! Je bericht is succesvol verzonden.
Ce produit peut être configuré. Les options choisies sont affichées dans les informations de commande et le prix du produit et le délai de livraison sont automatiquement mis à jour.
Remarques sur la sélection des options (seulement en allemand) (autres options possibles sur demande)